REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Mundurowi uratowali rannego ptaka (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Z niecodzienną interwencją mieli dzisiaj do czynienia funkcjonariusze, gdyż zauważyli na drodze dziką kaczkę, która prawdopodobnie została potrącona przez samochód. Dzięki podjętym przez mundurowych działaniom ranny ptak trafił do Fundacji Bieszczadzkiej Organizacji Ochrony Zwierząt.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, kiedy policjant wraz z żołnierzem sprawdzali osoby objęte kwarantanną. Przejeżdżając przez jedną z miejscowości, zauważyli na drodze dziką kaczkę. Okazało się, że ptak był ranny. Mundurowi pomogli kaczce znaleźć się w bezpiecznym miejscu i powiadomili Fundację Bieszczadzkiej Organizacji Ochrony Zwierząt. Na miejsce przyjechali przedstawiciele fundacji, którzy zaopiekowali się dzikim ptakiem.

Na co dzień policjanci podejmują różnego rodzaju działania. Zdarzają się również interwencje, podczas których funkcjonariusze ratują życie dziko żyjących zwierząt.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

16-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)