REKLAMA
REKLAMA

Najechał na mężczyznę, który leżał na jezdni. 55-latek zmarł

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj (9 bm.) w Hucie Komorowskiej. Kierujący mercedesem najechał na mężczyznę, który prawdopodobnie leżał na jezdni. Niestety 55-latek zmarł. Kierowca mercedesa był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.17, w Hucie Komorowskiej, na drodze wojewódzkiej 872, poza obszarem zabudowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym mercedesem, jadąc w kierunku Baranowa Sandomierskiego najechał na mężczyznę, który prawdopodobnie leżał na jezdni. W wyniku zdarzenia 55-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski poniósł śmierć. Kierowca mercedesa, 38-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego nie odniósł obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pod nadzorem Prokuratora pracowali kolbuszowscy policjanci. Samochód uczestniczący w zdarzeniu został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Decyzją Prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Trwa szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.

KPP Kolbuszowa

10-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)