REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Wspieramy oddział dziecięcy w sanockim szpitalu!

SANOK / PODKARPACIE. „Szczęśliwe dzieci to nasza pasja…” taka idea przyświecała powołaniu do życia Fundacji Czas Nadziei. Wspieramy rodziny, które zmagają się z chorobą dziecka. Zdrowie to podstawa, a do szczęścia dziecku najbardziej potrzebni są rodzice. Gdy zdarza się poważniejsza choroba pierwszym miejscem, do którego trafiamy z dzieckiem jest szpital. Stąd najistotniejszy w kontekście naszej działalności jest Oddział Pediatryczny w sanockim szpitalu.

Patronem medialnym zbiórki dla oddziału dziecięcego jest portal Esanok.pl

Problemy szpitala jak i wiele innych spraw świata dorosłych, nie mogą wpływać na bezpieczeństwo dzieci. Dlatego podejmujemy akcję, która będzie dotyczyć dzieci potrzebujących hospitalizacji w sanockim Oddziale Pediatrycznym. Szpital w Sanoku ma wielkie szczęście do specjalistów pediatrów. Chcąc wspierać ich w pracy, wzorem lat ubiegłych zakupimy dla pediatrii potrzebny sprzęt.

Naszym wspólnym marzeniem było uruchomienie w styczniu 2020 roku Poradni Neurologicznej dla Dzieci. I spełniło się! Grono specjalistów na oddziale powiększyło się o neurologa dziecięcego.

Oddział pediatryczny w sanockim szpitalu dysponuje odpowiednim personelem. Wiemy, że przy stosunkowo niewielkich nakładach uda się teraz uruchomić specjalistyczny punkt pobrań do badań przeznaczony wyłącznie dla dzieci. Ale na tym plany ordynatora nie kończą się…

Drodzy Przyjaciele dzieci!

Gwarantujemy, że zbiórka, którą uruchamiamy będzie przeznaczona konkretnie na doposażenie pediatrii w sanockim szpitalu. Zebrane środki w 100% będą przeznaczone na ten cel. A o dokonanych zakupach czy przeprowadzonych inwestycjach będziemy informować na bieżąco.

Najbliższe plany i konieczne potrzeby Oddziału Pediatrycznego w Sanoku:

– Holter EKG
– Holter RR (ciśnieniowy)
– Wyposażenie specjalistycznego punktu pobrań

Wpłat prosimy dokonywać na konto:
Fundacja Czas Nadziei
PKO BP 09 1020 2980 0000 2402 0115 7007
Tytułem: DLA PEDIATRII W SANOKU

źródło: Red., materiały nadesłane

11-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook