REKLAMA
REKLAMA

Niebezpiecznie na „północnej obwodnicy”. 37-latka w szpitalu (ZDJĘCIA)

SROGÓW DOLNY / PODKARPACIE. Kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe w Srogowie Dolnym, na trasie nazywanej przez wielu „północną obwodnicą Sanoka”. Kierujący samochodem marki Citroen 19 letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego nie dostosował prędkości i na łuku drogi zderzył się z pojazdem marki Mazda kierowanym przez 37 letnią mieszkankę powiatu sanockiego. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Dzisiaj około godziny 8 w miejscowości Srogów Dolny doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem marki Citroen, 19-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego nie dostosował prędkości i na łuku drogi zderzył się z pojazdem marki Mazda kierowanym przez 37-letnią mieszkankę powiatu sanockiego. Kobieta przewieziona do szpitala – relacjonuje Izabela Rowińska, oficer prasowy KPP Sanok.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu trwają jeszcze czynności służb (10:55). Droga jest przejezdna. Samochody znajdują się poza jezdnią.

To już kolejny wypadek na tej trasie, chyba trzeci w tym tygodniu. I mówię tutaj tylko o zdarzeniach, które niosły ze sobą śmiertelne zagrożenie, nie liczę zwykłych kolizji. Trasa Trepcza-Jurowce od trzech, czterech lat jest bardzo popularnym skrótem dla wielu kierowców. Ruch w tym miejscu wzrósł diametralnie, a przy wielu fragmentach drogi nie ma nawet chodnika. Dzieci często muszą chować się po rowach, aby uniknąć niezwykle groźnych sytuacji. Pisaliśmy w tej sprawie petycje, na projekt modernizacji wydawane są pieniądze z funduszu sołeckiego, ale tutaj potrzeba szybkich i konkretnych działań zakrojonych na dużą większą skalę – relacjonuje nam mieszkaniec powiatu sanockiego, który chce zachować anonimowość.

Do sprawy wrócimy.

foto: materiały nadesłane

05-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)