REKLAMA
REKLAMA

NOWY DYREKTOR SZPITALA: Woda głęboka, ale akwen znany! ZADAJ PYTANIE

SANOK / PODKARPACIE. Grzegorz Panek za kilka dni oficjalnienie obejmie stery w sanockim szpitalu. Komisja konkursowa jednogłośnie poparła jego kandydaturę. Teraz ruch po stronie Zarządu Powiatu Sanockiego. Ten ma zebrać się w przyszłym tygodniu, choć potwierdzenie wydaje się być formalnością. Do tego jednak czasu obecny zastępca dyrektora ds. administracyjnych, Grzegorz Panem jest powściągliwy w komentarzach.

– Pogratulowano mi wyboru, ale do czasu potwierdzenia stosowną uchwałą zarządu chciałbym wstrzymać się z komentarzami – mówi Grzegorz Panek.

Trzeba przyznać, że objęcie funkcji dyrektora szpitala, przy tym zadłużeniu i problemach w służbie zdrowia, to rzucanie się na głęboką wodę. – Woda głęboka, ale akwen znany. Postaramy się poradzić z tymi przeciwnościami – mówi bez zastanowienia przyszły dyrektor sanockiego szpitala.

– Bardzo chętnie umówię się na dłuższą rozmowę w przyszłym tygodniu, gdy ta informacja zostanie potwierdzona przez zarząd. Poza tym mamy teraz sporo spraw związanych z wytycznymi , które otrzymujemy  w związku z zagrożeniem zarażeniem koronawirusem i generalnie sezonem grypowym. Pomysłów jest sporo. Zapraszam w przyszłym tygodniu na dłuższą rozmowę – podkreśla Grzegorz Panek.

Z zaproszenia nowego dyrektora na pewno skorzystamy.

ZADAJ PYTANIE

W tym miejscu zachęcamy także Państwa do wysyłania nam pytań, które chcielibyście zdać nowemu dyrektorowi szpitala. Adres: redakcja@esanok.pl . O komentarz na wybrane zagadnienia poprosimy Grzegorza Panka.  Sprawnie funkcjonująca służba zdrowia jest w interesie nas wszystkich.

05-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)