REKLAMA
REKLAMA

Od dziś Grzegorz Panek jest dyrektorem sanockiego szpitala

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd powiatu sanockiego zaakceptował decyzję komisji konkursowej i powołał Grzegorza Panka na stanowisko dyrektora SP ZOZ w Sanoku. Dotychczasowy wiceszef jednostki pełni nowe obowiązki od dzisiaj (19 marca). – Funkcję obejmuję w niewyobrażalnie skomplikowanym i trudnym czasie. Mam jednak wsparcie lekarzy, pielęgniarek i personelu. Wszyscy są chętni do pomocy i współpracy. Bardzo się z tego powodu cieszę – powiedział na gorąco Grzegorz Panek.

3 marca odbyły się przesłuchania z kandydatami na stanowisko dyrektora sanockiego szpitala. Jesienią na emeryturę przeszedł bowiem poprzedni szef lecznicy Henryk Przybycień.

Do decydującego etapu zostały zakwalifikowane cztery osoby: Ryszard Buczek, Jarosław Łyczkowski, Grzegorz Panek i Ewa Pitrus. Komisja konkursowa zdecydowała się postawić na Grzegorza Panka, ówczesnego zastępcę dyrektora ds. administracyjnych w SP ZOZ w Sanoku. Decyzja komisji była jednogłośna.

Wybór musiał potwierdzić Zarząd Powiatu Sanockiego i zrobił to teraz. Od dzisiaj (19 marca) Grzegorz Panek pełni nowe obowiązki

Funkcję obejmuję w niewyobrażalnie skomplikowanym i trudnym czasie. Mam jednak wsparcie lekarzy, pielęgniarek i personelu. Wszyscy są chętni do pomocy i współpracy. Bardzo się z tego powodu cieszę – powiedział nam na gorąco Grzegorz Panek.

Mam nadzieję, że sytuacja z koronawirusem uspokoi się za około dwa miesiące. Moim celem jako dyrektora będzie podjęcie działań nastawionych na poprawę sytuacji finansowej szpitala – dodaje nowy dyrektor.

Jednocześnie, od dzisiaj Henryk Przybycień nie jest pracownikiem SP ZOZ w Sanoku.

19-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)