REKLAMA
REKLAMA

Odszedł od nas Kazimierz Węgrzyn, radny powiatowy

SANOK / PODKARPACIE. Zmarł Kazimierz Węgrzyn, radny Rady Powiatu Sanockiego. Wieloletni samorządowiec. Aktualnie był powiatowym pełnomocnikiem PiS. Miał 63 lata.

– Oczkiem w głowie Kazimierza był zawsze Autosan i jego problemy. Zapamiętam go jako osobę, która mimo, że nieraz dochodziło pomiędzy radnymi do ostrych sporów dążył do wypracowania konsensusu i pogodzenia zwaśnionych stron. W ostatnim czasie sen z powiek spędzała mu sprawa sanockiego szpitala i jego problemów finansowych. Jako przewodniczący powiatowej komisji zdrowia na każdym spotkaniu podkreślał jakie to ważne aby sanocką lecznicę wyprowadzić na prostą. Był jednym z twórców sanockiej prawicy. Zawsze wierny ideom Bóg Honor Ojczyzna.

– Był głosem rozsądku w wielu sprawach. Jego postawa była koncyliacyjna, często w niełatwych sporach nakłaniał do rozmowy i porozumienia. Skromny i pracowity jako samorządowiec. Ostatnimi czasy często rozmawialiśmy telefonicznie i z tych rozmów przebijała się zawsze szczególna troska Kazimierza Węgrzyna o Autosan, w którym niegdyś pracował. Zapamiętam Cię jako człowieka skromnego, uśmiechniętego, który wiedział jakie wartości w życiu są najważniejsze.

Tak Kazimierza Węgrzyna wspominają koledzy – parlamentarzyści i samorządowcy.

29-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)