REKLAMA
REKLAMA

Ola Kędra z Humnisk w The Voice Kids (GŁOSUJ)

Świetny występ dwunastoletniej Oli w przesłuchaniach w ciemno zapewnił jej udział w programie. W utworze ,,Always remember us this way” zaskoczyła jurorów dojrzałością wykonania i barwą swojego głosu. Ola swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. W wieku 9 lat została najmłodszą uczestniczką programu TVP1 Hit Hit Hurra, gdzie była oceniana m. in. przez Edytę Górniak, Hirka Wronę, Kasię Kowalską, Kayah czy Bartka Cabonia.

Dziewczynka jest laureatką ponad stu konkursów i festiwali wojewódzkich, ogólnopolskich oraz międzynarodowych m.in. ,,Orfeusz” w Lido di Jesolo Włochy, słowackiego ,,Kasztanka” oraz Europejskiego Festiwalu ,,Intermuza” pod dyrekcją artystyczną Jacka Cygana. Wiosną, Agencja Muzyczna Polskiego Radia wydaje płytę ,,Głosem Dziecka”, na której można będzie m.in. usłyszeć nastolatkę. Ola jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 1 w Humniskach. Swój wokal kształci m.in. w Pracowni Wokalnej pani Iwony Josse – Jakubiec przy MDK Rzeszów. Jej osiągnięcia artystyczne zostały docenione przez Zarząd Województwa Podkarpackiego podczas wręczenia stypendium w ramach Programu ,,Nie zagubić talentu”.

Przesłuchania w ciemno Ola Kędra – kliknij.

– Jeśli podobał Ci się mój występ, możesz pomóc mi spełnić marzenie o nagraniu singla głosując w plebiscycie na ulubieńca publiczności. Głosowanie trwa się do 22 lutego i jest bezpłatne. Codziennie możesz oddać 10 głosów z różnych urządzeń. Głosując kieruj się sercem… – zachęca Ola Kędra.

Ola Kędra wybrała drużynę Cleo – GŁOSUJ.

materiały nadesłane
foto nagłówek: voicekids.tvp.pl

28-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)