REKLAMA
REKLAMA

PARKOWANIE PO SANOCKU: Miejsca dla niepełnosprawnych na parkingu wielopoziomowym (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy zdjęcie z parkingu wielopoziomowego w Sanoku z samochodem zaparkowanym częściowo na dwóch miejscach dla niepełnosprawnych. Miejsca te są poszerzone, ale przy tak zaparkowanym pojeździe, trudno byłoby tam zmieścić jeszcze jakiś samochód. Szczególnie biorąc pod uwagę przestrzeń do wykonywania jakichkolwiek manewrów w tym miejscu.

foto: materiały nadesłane

07-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (1)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

NINA :)2020-04-02 17:34:47
0 0
Normalnie sensacja. Takich przypadków jest wiele w Sanoku więc nie wiem dla czego kogoś to kręci??Jak się nudzimy to proponuje znaleźć ambitne zajęcie a nie pstrykać fotki w parkingu. Zaznaczam nie jestem właścicielką tego pojazdu - ktoś może to tak odebrać. Wiem że już ciężko na nowy materiał na stronę ale zlitujcie się...kogo to interesuje czy ktoś stanął tak czy siak. Może to jakiś hejt miał wyjść z tego tym bardziej dajcie sobie spokój. Jest akcja #zostanwdomu - pokażcie coś bardziej kreatywnego, coś z czego mogą sanoczanie skorzystać na chwilę obecną, cokolwiek ale nie zdjęcia samochodów w garażu :-p