REKLAMA
REKLAMA

PARKOWANIE: Zablokowany przejazd. „Notoryczna sytuacja” (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Na naszą skrzynkę redakcyjną otrzymaliśmy zdjęcie dotyczące parkowania na terenie Sanoka. Tym razem odwiedzamy ul. Przemyską i parking przy zakładach pracy na Olchowcach. Na fotografii widać zablokowany przejazd, dosyć często użytkowany przez kierowców. – To notoryczna sytuacja w tym miejscu – mówi Internauta.

Notoryczna sytuacja pod sklepem na Olchowcach. Później trzeba się przeciskać przez ciasny parking, żeby wjechać pod sklep od drugiej strony – pisze do nas Czytelnik Esanok.pl.

źródło: materiały nadesłane

04-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (2)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

PODGRZYBEK 2020-02-06 09:23:06
0 0
Tylko rbr jeździ po prąd w Sanoku
Mistrz2020-02-06 10:17:54
0 0
Ogólnie czy RSA czy RBR jakie to ma znaczenie, po jednej i drugiej stronie zdarzają się takie przypadki, chyba że ktoś prowadzi jakiś ranking i zlicza punkty za jazdę? Naprawdę?? Druga sprawa że miejsca parkingowe tzw. linie są zbyt wąskie, ja osobiście mam problem z normalnym opuszczeniem samochodu w momencie zaparkowania idealnie w liniach (może to kwestia szerokiego pojazdu), ale też oczywiście wrodzona ostrożność przed obiciem auta przez innych użytkowników parkingu drzwiami swoich samochodów (nikt chyba nie lubi mieć poobjadanego samochodu, chociaż pewnie są wyjątki). Jednak parkowanie jak na powyższym zdjęciu to już lekka przesada....