REKLAMA
REKLAMA

PIELNIA: Martwy 25-latek znaleziony w lesie

PIELNIA  / PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem służby interweniowały po informacji o znalezieniu zwłok mężczyzny w kompleksie leśnym w Pielni w gminie Zarszyn. Na miejscu okazało się, że jest to 25-letni mieszkaniem powiatu sanockiego, który najprawdopodobniej popełnił samobójstwo przez powieszenie.

O znalezieniu zwłok mężczyzny sanocka policja została poinformowana o 19:30 w czwartek.

Ciało 25-letniego mieszkańca powiatu sanockiego odnaleziono w kompleksie leśnym w Pielni. Najprawdopodobniej doszło do samobójstwa przez powieszenie. Lekarz, który był na miejscu zdarzenia wstępnie wykluczył udział osób trzecich, ale decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań – mówi asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Jeśli czujesz, że jesteś w trudnej, kryzysowej sytuacji, potrzebujesz wsparcia, rozmowy, być może konsultacji ze specjalistą psychologiem – zadzwoń do Centrum Wsparcia, które działa całodobowo: 800 70 2222. Numer jest bezpłatny. Można również przesłać e-mail lub porozmawiać za pośrednictwem chatu.

Funkcjonuje również telefon zaufania dla dzieci i młodzieży ( bezpłatny i anonimowy): 116 111.

W 2019 roku w Polsce policja odnotowała 5255 zamachów samobójczych zakończonych zgonem. To o 73 więcej niż w roku 2018. Na Podkarpaciu życie odebrało sobie 235 osób. We wszystkich statystykach w przeważającej części samobójstwa dotyczą mężczyzn.

Pełne dane policji: KLIKNIJ.

zdjęcie poglądowe / archiwum KPP Sanok

źródło: Red., Policja

08-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)