REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. 24-latek wpadł do studni. Był reanimowany, zmarł w szpitalu (FOTO)

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. W środę wieczorem w miejscowości Brzyska w powiecie jasielskim 24-letni mężczyzna wpadł do studni na prywatnej posesji. Natychmiast na miejsce wezwano kilka zastępów straży pożarnej. Strażakom udało się wydostać poszkodowanego na powierzchnię. Był reanimowany i w stanie ciężkim przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18:00. Służby otrzymały informację o mężczyźnie, który wpadł do studni na terenie jednej z prywatnych posesji w miejscowości Brzyska w powiecie jasielskim. Na miejscu szybko pojawili się strażacy z kilku jednostek, a także ratownicy pogotowia i policjanci.

Akcja wydobycia poszkodowanego na powierzchnię nie była łatwa, ale ratownikom udało się wyciągnąć 24-latka. Był reanimowany na miejscu zdarzenia, a następnie przewieziony do szpitala w stanie ciężkim, zagrażającym życiu. Niestety młody mężczyzna zmarł.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie ma na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia.

źródło: Gmina Brzyska / Facebook.com

13-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)