REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Młoda kobieta wjechała w dom i dachowała (FOTO)

RANIŻÓW / PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś rano w Raniżowie. Kierująca renaultem trafiła do szpitala, po tym jak jej samochód zjechał z drogi, uderzył w przepust, ogrodzenie i dachował, uderzając w znajdujący się na posesji dom. Apelujemy o ostrożną jazdę.

Do zdarzenia doszło dziś około 5.30, na ulicy Kolbuszowskiej w Raniżowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renaultem, 24-letnia mieszkanka gminy Raniżów, jadąc drogą wojewódzką nr 875 w kierunku Kolbuszowej, zjechała na przeciwległy pas jezdni, uderzyła w przepust, ogrodzenie, a następnie dachowała i uderzyła w znajdujący się na posesji dom. Kobieta jechała sama. Została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu pracowali kolbuszowscy policjanci wraz z technikiem kryminalistyki. Wykonano oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu.

W sprawie trwają dalsze czynności.

KPP Kolbuszowa

16-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Herox 2020-06-17 08:30:54
0 0
Panie i panowie to jest mistrzu a nie mistrz to jest po prostu popierdolony kierowca który nie zna się na mieście Dlatego według mnie prawo jazdy powinno być wydawane osobą które mają ukończone 21 lat i nie mieli żadnych wpisów do akt policyjnych
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)