REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Tragedia na A4. Nie żyje 57-letni kierowca (FOTO)

PODKARPACIE. W środę 2 grudnia br. przed godziną 3:00 na autostradzie A4 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Kierujący ciężarowym volvo nagle z jechał z drogi, zatrzymał pojazd, wyszedł z kabiny i stracił przytomność. Pomimo podjętej reanimacji przez policjantów i ratowników medycznych, nie udało się uratować życia 57-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego.

303-216908foto: KPP Jarosław

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 3:00 na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Sośnica Brzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów z komisariatu w Radymnie wynika, że kierujący ciężarowym renaultem nagle zjechał z drogi i uderzył w bariery ochronne.

Mężczyzna wyszedł z kabiny i stracił przytomność. Policjanci natychmiast podjęli reanimację do czasu przyjazdu służb medycznych. Pomimo kontynuowania akcji ratunkowej przez ratowników medycznych, życia 57-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego nie dało się uratować.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

źródło: KPP Jarosław

Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)