REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Tragedia podczas prac polowych. Traktor przygniótł mężczyznę (FOTO)

POWIAT PRZEWORSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj w miejscowości Sietesz. 78-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Wczoraj po godz. 20, policjanci zostali powiadomieni o wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Sietesz. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 78-letni mężczyzna, podczas wykonywania prac polowych z nieustalonych przyczyn został przygnieciony przez ciągnik rolniczy marki Ursus. Poszkodowanego znalazła jego żona i o wypadku powiadomiła służby ratunkowe. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Funkcjonariusze przeprowadzą postępowanie, które wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności w trakcie prac polowych. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do nieszczęścia, co może kosztować utratę zdrowia, a czasem nawet życia. Ogromny wpływ na bezpieczeństwo ma również stan trzeźwości. Pamiętajmy również o bezpieczeństwie najmłodszych oraz o tym, że pojazdy i maszyny rolnicze mogą stwarzać dla dzieci bardzo duże zagrożenie.

źródło: KPP Przeworsk

08-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)