REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA/ PORAŻ: Nie żyje 14-latka potrącona przez samochód! (ZDJĘCIA)

W miejscowości Poraż około godziny 21:20 dyżurny KPP Sanok otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszych.

Kierujący pojazdem m-ki Audi, 40 letni mieszkaniec powiatu leskiego, potrącił dwie dziewczynki, jedna z nich była reanimowana na miejscu. Niestety, pomimo reanimacji jedna z dziewczynek zmarła.

– Sprawca, porzucił samochód na miejscu zdarzenia i oddalił się w kierunku lasu. Zaangażowanych w akcję poszukiwawczą było około 20 policjantów oraz przewodnik z psem tropiącym. Do zatrzymania sprawcy przyczynili się mieszkańcy. Mężczyzna nie poddał się badaniu na stan trzeźwości jak i również nie przyznaje się do winy – twierdzi że samochodem kierowała inna osoba. Od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu. Podejrzany najbliższe 48 godzin spędzi w policyjnej izbie zatrzymań – relacjonuje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. 

Druga 14-latka, która została potrącona wczoraj w Porażu trafia do szpitala w Rzeszowie. Ma urazy głowy oraz obrażenia wewnętrzne. Była cały czas przytomna.

Mężczyzna, który oddalił się z miejsca zdarzenia, został odnaleziony przez mieszkańców w zaroślach, w okolicach boiska piłkarskiego w Porażu, a następnie zatrzymany przez policjantów. 

Mężczyzna przebywa w izbie zatrzymań. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany, a następnie zostaną podjęte stosowne czynności. 

Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

15-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Tobisz2020-06-14 06:39:36
0 0
JPRDL, zabił bym go tam na miejscu!! Przykra sprawa. SKURWIEL!!!
Odpowiedz
Do władz Gminy Zagórz2020-06-14 06:54:08
0 0
Czy przy tej drodze gdzie zginęła dziewczyna jest chodnik i tam jest oświetlenie ? Ile jeszcze ludzi zginie w Gminie Zagórz bo nie ma chodników i oświetlenia przy drogach? Czy lepiej odbudowywać klasztory zamiast budować chodniki i oświetlenie ?
Odpowiedz
Wyborca Pana Święcha mieszkaniec Zagórza2020-06-14 07:42:34
0 0
Takie władze macie w Zagórzu jakie sobie wybraliście sami !!! .Obecny burmistrz z Łukowego 3 kadencja zastępca z Poraża kazał na niego głosować i co zrobili NIC !!! Stawiają pomniki ! będą odmalowywać stare Lokomotywy a Zagórz i cała gmina upada ! Więc może mieszkańcy się obudzą przy następnych wyborach chociaż szczerze w to wątpię !!!
straszna tragedia 2020-06-14 10:14:54
0 0
nie tylko w Gminie Zagórz buduje się niepotrzebnie pomniki czy utrzymuje nikomu nie potrzebne zabytki zamiast budować chodniki ścieżki rowerowe czy mieszkania komunalne. Przez budowanie nikomu niepotrzebnych inwestycji ludzie musza się zadłużać aby mieć mieszkania inni giną na drogach bo bardzo często nie ma bezpiecznych chodników i ścieżek rowerowych. Jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o publiczną kasę do prywatnych kieszeni
Odpowiedz
Ewa2020-06-14 10:51:52
0 0
mamy 21 wiek nie ma kasy na chodniki i oświetlenie jest kasa na 4G i 5G
Odpowiedz
E-Vuniu2020-06-14 13:03:36
0 0
stuknij się w ten pusty łeb, co mają anteny 4-5G do twoich chodników, czy wiesz kto finansuje chodniki a kto anteny abyś na swoim " facebooku " na okrągło siedziała i bzdury wypisywała !!!
Odpowiedz
Brak słów...... 2020-06-14 18:04:30
0 0
Dobrze że nie mieszkam w porażu, bo na miejscu tych ludzi którzy go capli w tych krzaczorach to by go nie wieźli na wytrzeźwienie tylko na oim i to w bardzo ciężkim stanie...... Ps współczuję rodzicom bo sam mam trójkę małych dzieci i niewyobrażalne jest to cierpienie.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)