REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA/ PORAŻ: Nie żyje 14-latka potrącona przez samochód! (ZDJĘCIA)

W miejscowości Poraż około godziny 21:20 dyżurny KPP Sanok otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszych.

Kierujący pojazdem m-ki Audi, 40 letni mieszkaniec powiatu leskiego, potrącił dwie dziewczynki, jedna z nich była reanimowana na miejscu. Niestety, pomimo reanimacji jedna z dziewczynek zmarła.

– Sprawca, porzucił samochód na miejscu zdarzenia i oddalił się w kierunku lasu. Zaangażowanych w akcję poszukiwawczą było około 20 policjantów oraz przewodnik z psem tropiącym. Do zatrzymania sprawcy przyczynili się mieszkańcy. Mężczyzna nie poddał się badaniu na stan trzeźwości jak i również nie przyznaje się do winy – twierdzi że samochodem kierowała inna osoba. Od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu. Podejrzany najbliższe 48 godzin spędzi w policyjnej izbie zatrzymań – relacjonuje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. 

Druga 14-latka, która została potrącona wczoraj w Porażu trafia do szpitala w Rzeszowie. Ma urazy głowy oraz obrażenia wewnętrzne. Była cały czas przytomna.

Mężczyzna, który oddalił się z miejsca zdarzenia, został odnaleziony przez mieszkańców w zaroślach, w okolicach boiska piłkarskiego w Porażu, a następnie zatrzymany przez policjantów. 

Mężczyzna przebywa w izbie zatrzymań. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany, a następnie zostaną podjęte stosowne czynności. 

Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

15-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)