REKLAMA
REKLAMA

Potrącona 16-latka ma liczne obrażenia. Zabezpieczono samochód sprawcy

DŁUGIE / PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem w miejscowości Długie, na drodze w kierunku Bażanówki, nieznany dotąd sprawca potrącił 16-latkę jadącą na rolkach, po czym nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Dziewczyna doznała licznych obrażeń, jej stan jest poważny, ale stabilny. Policja odnalazła samochód, który uderzył w poszkodowaną. Trwa ustalanie kierowcy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Długie, a nie jak wcześniej podawano w Bażanówce.

Około godziny 20:50 w miejscowości Długie, na drodze w kierunku Bażanówki, doszło do potrącenia 16-letniej dziewczynki, która wraz z koleżanką wracała do domu na rolkach. Kierowca wyprzedzał inny pojazd, minął pierwszą z dziewczyn, uderzył w drugą – relacjonuje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Kierowca nie zatrzymał się, aby udzielić pomocy poszkodowanej. Odjechał z miejsca zdarzenia. 16-latka, nieprzytomna i z licznymi obrażeniami, została przewieziona do szpitala w Brzozowie. Jej stan jest poważny, ale stabilny.

Policja szybko namierzyła pojazd, który wjechał w 16-latkę. Samochód został zabezpieczony. Wytypowano również kierującego. Aktualnie trwają czynności zmierzające do weryfikacji ustaleń funkcjonariuszy.

11-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)