REKLAMA
REKLAMA

Potrącona 16-latka ma liczne obrażenia. Zabezpieczono samochód sprawcy

DŁUGIE / PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem w miejscowości Długie, na drodze w kierunku Bażanówki, nieznany dotąd sprawca potrącił 16-latkę jadącą na rolkach, po czym nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Dziewczyna doznała licznych obrażeń, jej stan jest poważny, ale stabilny. Policja odnalazła samochód, który uderzył w poszkodowaną. Trwa ustalanie kierowcy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Długie, a nie jak wcześniej podawano w Bażanówce.

Około godziny 20:50 w miejscowości Długie, na drodze w kierunku Bażanówki, doszło do potrącenia 16-letniej dziewczynki, która wraz z koleżanką wracała do domu na rolkach. Kierowca wyprzedzał inny pojazd, minął pierwszą z dziewczyn, uderzył w drugą – relacjonuje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Kierowca nie zatrzymał się, aby udzielić pomocy poszkodowanej. Odjechał z miejsca zdarzenia. 16-latka, nieprzytomna i z licznymi obrażeniami, została przewieziona do szpitala w Brzozowie. Jej stan jest poważny, ale stabilny.

Policja szybko namierzyła pojazd, który wjechał w 16-latkę. Samochód został zabezpieczony. Wytypowano również kierującego. Aktualnie trwają czynności zmierzające do weryfikacji ustaleń funkcjonariuszy.

11-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)