REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Odpowiedzą za posiadanie i uprawę narkotyków

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału kryminalnego z Sanoka zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i uprawę narkotyków. 19 i 24-letni mieszkańcy powiatu sanockiego usłyszeli już zarzuty. Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na zdjęciu susz roślinny oraz tester narkotykowy.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego sanockiej komendy prowadzili działania w związku z podejrzeniem posiadania narkotyków przez dwóch mieszkańców powiatu sanockiego. Mundurowi w trakcie przeszukania miejsc zamieszkania 19 i 24-latka ujawnili i zabezpieczyli susz roślinny. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Jak się później okazało narkotyki pochodziły z własnej uprawy.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące uprawy i posiadania marihuany. Przyznali się do zarzucanych czynów i złożyli wniosek o dobrowolne poddania się karze.

KPP Sanok

30-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Ja pier... 2020-10-31 16:03:40
0 0
Wku***a mnie tylko robienie z MARIHUANINY wielkiego, strasznego narkotyku! Niestety my Polacy zawsze będziemy sto lat za murzynami
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)