REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Utrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem rowerowym

SANOK / PODKARPACIE. Komenda Powiatowa Policji w Sanoku informuje, że w dniu 25 lipca 2020 roku organizowany jest wyścig szosowy „Przełomy Wisłoka” na terenie powiatu sanockiego w godzinach 12-16:30.

Dzisiaj na terenie powiatu sanockiego organizowany jest wyścig szosowy „PRZEŁOMY WISŁOKA”, który odbędzie się w godzinach 12.00-16:30. Wyścig będzie odbywał się przy zamkniętym ruchu kołowym (na czas przejazdu uczestników), trasa będzie zabezpieczona przez policjantów, Ochotniczą Straż Pożarną oraz przez organizatora przy użyciu m.in. zapór i taśm. Zamknięcie drogi może nastąpić nawet na godzinę przed planowanym przejazdem. Trasa wyścigu będzie przebiegała następującymi drogami:

Start Honorowy Wyścigu – Gminny Ośrodek Kultury w Besku ul. Starowiejska 64 natępnie Besko, Mymoń wjazd na drogę w kierunku Sieniawy, Wisłok Wielki, Czystogarb, Komańcza, Rzepedź, Szczawne, Kulaszne, Płonna, Karlików, Wola PIotrowa, Bukowsko, Nagórzany, Nowotaniec, Nadolany, Wygnanka, Odrzechowa, Pastwiska następnie w kierunku Puław gdzie przewidziany jest koniec wyścigu.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie poglądowe

25-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)