REKLAMA
REKLAMA

Poznaj radnych Młodzieżowej Rady Miasta: Grzegorz Nogaj

Grzegorz Nogaj od urodzenia mieszka w Sanoku, jest uczniem IV klasy technikum w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku. Działa bardzo aktywnie w naszym mieście.

24 września 2019 r. w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku przeprowadzono wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka. Głosowało 617 uczniów z 1083. Grzegorz uzyskał w nich 243 głosy. Na pierwszym posiedzeniu został wybrany jednogłośnie przez pozostałych radnych na przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka.

Zależy mu na tworzeniu dobrego wizerunku miasta oraz młodzieży w nim mieszkającej. Grzegorz należy również do Ogólnopolskiej Federacji Młodych gdzie pełni funkcję komisarza Powiatu Sanockiego. Jest też członkiem klubu młodych stowarzyszenia „Dla Polski”. Uczestniczy aktywnie w życiu społecznym oraz religijnym. Działa jako lektor – ceremoniarz w parafii NSPJ w Sanoku. Interesuje się polityką i wiąże z tym swoje przyszłe marzenia.

Interesuje się muzyką, śpiewem i tańcem. Uwielbia spacerować po Sanoku z przyjaciółmi i poznawać nowe miejsca. Jest człowiekiem uczynnym, lubi pomagać ludziom. Naszemu przewodniczącemu dobrze współpracuje się z całą Młodzieżową Radą Miasta, Panem burmistrzem oraz Radą Miasta.

źródło: Młodzieżowa Rada Miasta Sanoka / fb

02-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)