REKLAMA
REKLAMA

REGION: Kontrola, narkotyki, znieważenie policjanta. Zatrzymani młodzi ludzie

Za posiadanie środków odurzających odpowiedzą dwaj 22-letni mieszkańcy Przemyśla. Podczas podjętej wobec jednego z nich interwencji, związanej ze spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym, ujawniono susz roślinny. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. W trakcie wykonywania czynności, jeden z nich znieważył policjanta. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

Wieczorem, 18 czerwca br., funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji z Rzeszowa podjęli interwencję przy ul. Wybrzeże Jana Pawał II w Przemyślu, wobec mężczyzny, który pił tam alkohol. 22-letni przemyślanin w trakcie legitymowania zachowywał się nerwowo. Przy mężczyźnie ujawniono susz roślinny, a policyjny tester potwierdził, że jest to marihuana.

W trakcie czynności do policjantów podszedł inny mężczyzna, przy którym również funkcjonariusze znaleźli niedozwolone środki. Wstępne badanie wykazało, że tym razem jest to mefedron. Powołany w sprawie biegły określi dokładnie skład ujawnionych substancji.

Obaj 22-latkowie trafili do policyjnego aresztu. Podczas wykonywanych przez mundurowych dalszych czynności, jeden z mężczyzn znieważył funkcjonariusza.

Wkrótce przemyślanie za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

mf / KMP Przemyśl

01-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)