REKLAMA
REKLAMA

REGION: Włamał się do kościoła. Ukradł puszkę na datki

PODKARPACIE. Przemyscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wczoraj włamał się do jednego z kościołów w Przemyślu i ukradł puszkę na datki. To dobrze znany policjantom ze wcześniejszych interwencji 39-latek. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W środę (25 bm.) po godz. 17, policjanci z Komendy Miejskie Policji w Przemyślu, zostali powiadomieni przez proboszcza jednej z parafii o włamaniu do kościoła i kradzieży puszki na datki. Na miejsce została skierowana grupa – dochodzeniowo śledcza wraz z technikiem kryminalistycznym, która dokonała oględzin miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili, że sprawca wybił szybę w drzwiach przedsionka kościoła i zabrał puszkę na datki, która była zabezpieczona łańcuszkiem.

Podczas weryfikacji wszystkich zdobytych informacji, policjanci wydziału kryminalnego wytypowali sprawcę. Okazało się, że związek z włamaniem i kradzieżą może mieć 39-latek, bez stałego miejsca zamieszkania. Mundurowi ustalili, gdzie obecnie przebywa mężczyzna i go zatrzymali. 39-latek był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile, trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

KMP Przemyśl

27-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)