REKLAMA
REKLAMA

Restrukturyzacja PBS. Wniosek o rezerwę celową dla samorządów

W Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, zgłosiliśmy jako Lewica kolejne zapytanie w sprawie przymusowej restrukturyzacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku.

Poparliśmy apel samorządów, parafii i instytucji dotkniętych problemem, który skierowali do Prezesa Rady Ministrów. Zgłosiłem poprawkę do budżetu o utworzenie nowej pozycji w części 83- rezerwy celowej w kwocie 85 000 000 zł. pn „Środki przeznaczone na wypłacenie strat związanych z przymusowa restrukturyzacja PBS w Sanoku”.

Składając powyższe wnioski i stanowiska jednoznacznie popieramy wszelkie działania, majce na celu naprawę tej fatalnie przeprowadzanej restrukturyzacji na bazie zagrabionych pieniędzy samorządom i obywatelom.

W piątek odbędzie się głosowanie nad zgłoszoną przez Lewicę i Posła Wiesława Buża poprawką do budżetu w sprawie utworzenia „Rezerwy Celowej na pokrycie strat związanych z przymusową restrukturyzacją PBS.”

Apelujemy do Podkarpackich Posłów PiS o głosowanie za jej przyjęciem i ratowaniem Naszych Samorządów przed marginalizacją i ograniczeniem ich perspektyw inwestycyjnych na kolejne lata!

materiały nadesłane

13-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)