REKLAMA
REKLAMA

Sanepid zamknie Arenę Sanok?

SANOK / PODKARPACIE. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sanoku zagroziła zamknięciem Areny Sanok dla publiczności, jeśli nie będą w niej przestrzegane zasady reżimu sanitarnego.

Działacze Ciarko STS Sanok dziś zostali poinformowani o tym, że na organizowanych przez nich meczach nie są przestrzegane postanowienia rozporządzenia Rady Ministrów.

Sanepid, który otrzymał „uprzejmą” informacje pogroził na razie palcem organizatorom. Jeśli sytuacja się nie poprawi, to najbliższe spotkania będą musiały odbyć się bez publiczności.

Czekamy na wypowiedzi zainteresowanych stron. Sanocki klub już teraz apeluje o przestrzeganie zasad sanitarnych. Działacze proszą przede wszystkim o zachowanie odstępu, zajmowanie miejsc w „szachownicę” oraz zakrywanie nosa i ust.

Pewne jest to, że podczas niedzielnego spotkania z Zagłębiem Sosnowiec służby porządkowe będą zwracać uwagę kibicom, którzy nie stosują się do postanowień.

foto: Tomasz Sowa / archiwum esanok.pl

źródło: hokej.net

27-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)