REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Areszt za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali 36-latka podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu innego mężczyzny na terenie Sanoka. Podejrzany usłyszał już zarzut. Został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara nie krótsza niż 3 lata pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek na terenie Sanoka. Z ustaleń policjantów wynikało, że 39-latek został uderzony przez innego mężczyznę, w wyniku czego upadł na kostkę brukową i doznał urazu głowy. Pokrzywdzony został zabrany do szpitala, gdzie z uwagi na obrażenia przeszedł operację. Sprawcą okazał się 36-latek bez stałego miejsca zamieszkania. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że w organizmie miał ponad 3,4 promila alkoholu.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją sądu, na wniosek śledczych 36-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara nie krótsza niż 3 lata pozbawienia wolności.

KPP Sanok

27-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)