REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Burmistrz, starosta i wójt popierają Andrzeja Dudę

SANOK / PODKARPACIE. Samorządowcy z terenu powiatu sanockiego stworzyli listę poparcia Andrzeja Dudy w nadchodzących wyborach samorządowych. Co może być istotne dla mieszkańców miasta, powiatu i gminy wiejskiej, znaleźli się na niej zarówno burmistrz Tomasz Matuszewski, starosta Stanisław Chęć jak i wójt Anna Hałas.

W związku z nadchodzącymi wyborami, samorządowcy z terenu powiatu sanockiego stworzyli i przedstawili listę nazwisk osób, które w II turze wyborów prezydenckich poprą kandydaturę prezydenta Andrzeja Dudy.

Na liście znalazło się 69 nazwisk. Wśród nich parlamentarzyści Zjednoczoną Prawicę, samorządowcy i radni poszczególnych gmin.

Poparcie wyrazili posłowie: Marek Kuchciński, Piotr Uruski, Piotr Babinetz, Adam Śnieżek, a także europoseł Bogdan Rzońca.

Z kolei jeśli chodzi o samorząd, poparcie dla ubiegającego się o reelekcję i wspieranego przez obóz PiS i Zjednoczonej Prawicy Andrzeja Dudy zadeklarowali między innymi:

Burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski

Starosta sanocki Stanisław Chęć

Wójt Gminy Sanok Anna Hałas

 

 

 

 

Na liście przesłanej do naszej redakcji znaleźli się również burmistrzowie i wójtowie gmin: Zagórz – Ernest Nowak, Komańcza – Roman Bzdyk, Besko – Mariusz Bałaban, Tyrawa Wołoska – Teresa Brzeżawska-Juszczak i Bukowsko – Marek Bańkowski.

SZCZEGÓŁOWA LISTA POPARCIA DLA ANDRZEJA DUDY:

Samorządowcy z powiatu sanockiego popierają Prezydenta Andrzeja Dudę (LISTA)

foto nagłówek: materiały nadesłane, archiwum Esanok.pl

10-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)