REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Koronawirus u Św. Brata Alberta. Potwierdzono 35 przypadków

AKTUALNA SYTUACJA DOTYCZĄCA OGNISK NA TERENIE WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO STAN NA 14 LISTOPADA 2020. 

Liczba nowych przypadków stwierdzonych w województwie podkarpackim pochodzi z 25 powiatów; z wyjątkiem niżej opisanych ognisk są to pojedyncze przypadki z transmisji poziomej  (zakażenia rodzinne i inne kontakty).

Liczba osób z potwierdzonym wynikiem dodatnim –40459
Liczba zgonów – 676
Liczba zgonów z innej przyczyny – 56
Łączna liczba zgonów – 732
Liczba ozdrowieńców – 19167
Liczba aktywnych przypadków – 20560
Liczba nowych przypadków w dniu składania raportu – 1162
Liczba nowych zgonów w dniu składania raportu – 40

Powiat brzozowski
Dom Pomocy Społecznej w Brzozowie – łącznie w ognisku potwierdzono 20 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 2 osób z personelu medycznego, 4 osób personelu pomocniczego i 14 pacjentów.

Powiat jarosławski
Dom Pomocy Społecznej w Foluszu – łącznie w ognisku potwierdzono 129 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 122 pensjonariuszy i u 7 osoby z personelu medycznego.

Powiat jarosławski
Dom Pomocy Społecznej w Moszczanach– łącznie w ognisku potwierdzono 47 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 37 pensjonariuszy i u 10 osób z personelu medycznego.
Schronisko dla kobiet im Brata Alberta w Jarosławiu – w wyniku przeprowadzanych badań łącznie w ognisku potwierdzono 18 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 16 podopiecznych i u 2 osób z personelu.

Powiat lubaczowski
Dom Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej– łącznie w ognisku potwierdzono 84 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 80 pensjonariuszy i u 4 osób z personelu medycznego.

Powiat sanocki
Zakład Pielęgnacyjno- Opiekuńczy Św. Brata Alberta w Sanoku – w wyniku przeprowadzanych badań łącznie w ognisku potwierdzono 35 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 23 pensjonariuszy i u 12 osoby z personelu zakładu.

djęcie poglądowe

Zdjęcie poglądowe

Powiat tarnobrzeski
NZOZ ZPO Hospicjum Ojca Pio – łącznie w ognisku potwierdzono 23 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 20 pensjonariuszy i u 3 osoby z personelu zakładu.

źródło: WSSE Rzeszów

14-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)