REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Koronawirus w przedszkolu. Zawieszone zajęcia

SANOK / PODKARPACIE. W związku ze stwierdzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników, dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 3 w Sanoku informuje, że została podjęta decyzja przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sanoku o zawieszeniu zajęć w jednej z przedszkolnych grup.

Komunikat Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 3 w Sanoku.

OGŁOSZENIE!

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 3 w Sanoku informuje Rodziców, że w związku ze stwierdzonym u jednego z pracowników zakażeniem COVID-19 – została podjęta decyzja przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sanoku o zawieszeniu zajęć w grupie IV.

Osoby będące w kontakcie z zakażoną osobą zostały objęte kwarantanną w okresie od 12.10 -16.10.2020.

W związku z zaistniałą sytuacją apelujemy do wszystkich Rodziców o szczególne zachowanie środków bezpieczeństwa, zachowanie dystansu społecznego na terenie przedszkola (w szczególności w szatni oraz podczas przyprowadzania i odbierania dzieci) oraz nieprzyprowadzania dzieci z niepokojącymi objawami chorobowymi.

Bardzo prosimy o stosowanie wszystkich procedur wdrożonych w okresie COVID -19 w naszym przedszkolu.

Wypełnianie ich przez Rodziców, stosowanie się do nich wesprze i ułatwi pracę wszystkim pracownikom, którzy wykonując swoje obowiązki zawodowe mają główny cel – zapewnienie i roztoczenie bezpiecznej opieki nad powierzonymi nam dziećmi.

Równocześnie prosimy i apelujemy o merytoryczną współpracę, w spokojnej, życzliwej atmosferze, która da nam szansę na wspólne przetrwanie tego trudnego okresu.

Zdrowie bezpieczeństwo naszych wychowanków, rodziców i ich rodzin jest w tym momencie dla nas – pracowników przedszkola najważniejsze oraz priorytetem naszych działań.

Szanowni Rodzice – my z naszej strony, jako kadra przedszkola, deklarujemy, że robimy wszystko by wypełniać przyjęte procedury, zmierzające do eliminowania zagrożeń, zapewnienia zdrowia oraz profesjonalnej opieki, edukacji i ochrony naszych wychowanków w atmosferze poszanowania, życzliwości i ciepła.

Prosimy o stałe śledzenie naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco będziemy umieszczać wszystkie informacje dotyczące życia i funkcjonowania przedszkola.

Z góry dziękujemy za życzliwość, każdy dobry odruch, gest, zrozumienie oraz merytoryczną współpracę.

Sanok, 10.10.2020

Z Up. Dyrektora
mgr Marzena Zając

Zdjęcie poglądowe. Przedszkole nr 3 / archiwum Esanok.pl

źródło: Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3 w Sanoku

10-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)