REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Młodzieżowa Rada Miasta gra z WOŚP! Zapraszają na turniej piłki halowej

SANOK / PODKARPACIE. Turniej piłki halowej odbędzie się 8 stycznia 2020 roku o godz 9:00 w Centrum Sportowo Dydaktycznym w Uczelni Państwowej w Sanoku. Będą brać w nim udział uczniowie szkół podstawowych wydelegowani przez swoich dyrektorów. Cel jest szczytny – każdy będzie mógł wrzucić swój „grosz” do WOŚP-owej puszki.

Pomysł na organizację turnieju piłki nożnej mieliśmy od początku naszej kadencji, a z upływem czasu nasilało się przekonanie, że musimy działać, aby młodzież sanocka też była zauważalna w naszym mieście. Stąd pewnego dnia wpadłem na pomysł, aby nasz turniej połączyć z tegoroczną edycją WOŚP. Turnieje charytatywne cieszą się wielką popularnością, a to też szansa na pokazanie się młodych sanoczan, zaprezentowanie swoich umiejętności, jak również możliwość przyczynienia się do pomocy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Jesteśmy młodymi ludźmi, ale dla nas też bardzo ważna jest pomoc innym – mówi Grzegorz Nogaj, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka.

My jesteśmy zdrowi, ale inne osoby mogły takiej łaski nie dostąpić, dlatego wspaniale, że pojawił się człowiek o tak wielkim sercu jak Jurek Owsiak, który działa na rzecz innych osób, a zwłaszcza jeśli chodzi o tę edycję, gdzie pieniądze będą zbierane dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za pomoc w organizacji turnieju oraz Pani rektor Uczelni Państwowej za udostępnienie hali sportowej – dodaje przewodniczący.

materiały nadesłane

 

03-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)