REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Oddział zakaźny ma nowego ordynatora!

SANOK / PODKARPACIE. Oddział zakaźny szpitala w Sanoku ma nowego ordynatora. Od 18 stycznia funkcję tę pełnić będzie Renata Kornasiewicz-Dubiel, lekarz specjalista chorób zakaźnych. Informuje o tym starosta sanocki Stanisław Chęć.

Komunikat w sprawie aktualnej sytuacji na oddziale zakaźnym sanockiego szpitala opublikowało Starostwo Powiatowe w Sanoku.

W dniach od 7 do 17 stycznia br. w związku z prowadzonymi pracami dezynfekcyjnymi na oddziale obserwacyjno-zakaźnym Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Sanoku nastąpi chwilowe wstrzymanie przyjęć pacjentów.

Wszyscy chorzy z podejrzeniem ostrego nieżytu żołądkowo-jelitowego powinni być w tym okresie kierowani przez lekarzy rodzinnych do ościennych szpitali w Lesku, Brzozowie i Krośnie.

Dezynfekcja była konieczna ze względu na dobro pacjentów – tłumaczy starosta Stanisław Chęć. – Po jej zakończeniu oddział ponownie przyjmie chorych. Chciałbym przy okazji zdementować krążące plotki, że powodem wstrzymania działalności oddziału zakaźnego jest brak ordynatora. Od 18 stycznia oddziałem będzie kierować pani Renata Kornasiewicz-Dubiel, lekarz specjalista chorób zakaźnych.

foto: archiwum Esanok.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

07-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)