REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Oddział zakaźny ma nowego ordynatora!

SANOK / PODKARPACIE. Oddział zakaźny szpitala w Sanoku ma nowego ordynatora. Od 18 stycznia funkcję tę pełnić będzie Renata Kornasiewicz-Dubiel, lekarz specjalista chorób zakaźnych. Informuje o tym starosta sanocki Stanisław Chęć.

Komunikat w sprawie aktualnej sytuacji na oddziale zakaźnym sanockiego szpitala opublikowało Starostwo Powiatowe w Sanoku.

W dniach od 7 do 17 stycznia br. w związku z prowadzonymi pracami dezynfekcyjnymi na oddziale obserwacyjno-zakaźnym Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Sanoku nastąpi chwilowe wstrzymanie przyjęć pacjentów.

Wszyscy chorzy z podejrzeniem ostrego nieżytu żołądkowo-jelitowego powinni być w tym okresie kierowani przez lekarzy rodzinnych do ościennych szpitali w Lesku, Brzozowie i Krośnie.

Dezynfekcja była konieczna ze względu na dobro pacjentów – tłumaczy starosta Stanisław Chęć. – Po jej zakończeniu oddział ponownie przyjmie chorych. Chciałbym przy okazji zdementować krążące plotki, że powodem wstrzymania działalności oddziału zakaźnego jest brak ordynatora. Od 18 stycznia oddziałem będzie kierować pani Renata Kornasiewicz-Dubiel, lekarz specjalista chorób zakaźnych.

foto: archiwum Esanok.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

07-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)