REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Pędził ulicą Lipińskiego 142 km/h!

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci na ulicy Lipińskiego w Sanoku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. 25-letni mieszkaniec powiatu leskiego jechał z prędkością 142 km/h. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Kierowcy niestety nadal decydują się na szybką jazdę, ignorując obowiązujące przepisy. Policjanci sanockiej drogówki, podczas codziennej służby, podejmują szereg działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Prowadzą również cykliczne akcje mające na celu wyeliminowanie nieodpowiedzialnych kierowców z dróg.

Wczoraj skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 25-letni mieszkaniec powiatu leskiego, który ulicą Lipińskiego w Sanoku, jechał pojazdem marki Ford 142 km/h, a tym samym przekroczył dozwoloną prędkość o 92 km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyzna musiał pożegnać się ze swoim prawem jazdy na okres 3 miesięcy.

W miniony weekend na ul. Lipińskiego w Sanoku policjanci za przekroczenie prędkości o 50 km/h zatrzymali uprawnienia do kierowania także dwóm innym kierującym.

Przypominamy, przekraczając prędkość narażamy bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych uczestników ruchu. Przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h wiąże się z utratą prawa jazdy, wysokimi mandatami oraz punktami karnymi.

Zdjęcie poglądowe / archiwum redakcji

KPP Sanok

26-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)