REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Policja w Wydziale Komunikacji!

SANOK/PODKARPACIE. Jak właśnie dowiedzieliśmy się w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Sanoku trwa kontrola funkcjonariuszy z Wojewódzkiej Komendy Policji w Rzeszowie. Czynności mogą mieć związek z zarzutami, które od wielu lat są stawiane w przestrzeni publicznej wobec niektórych pracowników wydziału.

Czynności w starostwie prowadzą funkcjonariusze d.s. walki z korupcją

Oficjalnie potwierdziła portalowi Esanok.pl tę informację podinspektor Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik prasowy wojewódzkiego komendanta policji w Rzeszowie. Czynności prowadzą funkcjonariusze Wydziału d.s. Walki z Korupcją. Jednak nadal nie wiadomo w jakiej sprawie. Nie wiadomo też oficjalnie jakiego wydziału i pracownika dotyczą.

Do naszej redakcji docierają nieoficjalne informacje na ten temat, ale dopóki nie zostaną one potwierdzone, nie możemy ich ujawniać.

Sam starosta sanocki Stanisław Chęć potwierdził tylko fakt kontroli.

– Czynności są w toku – podkreśla rzecznik policji. – Dlatego nie możemy o nich informować, gdyż nie wiemy jak sprawa będzie się rozwijała. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

Przeszukano biurko i komputer konkretnego pracownika

Dzisiaj rano funkcjonariusze Wydziału d.s. Walki z Korupcją z Rzeszowa przeszukali biurko i komputer konkretnego pracownika starostwa, ale czynności w tej sprawie prowadzone były już wczoraj.

Prawdopodobnie doszło do zatrzymań.

Do sprawy wrócimy.

zdjęcie poglądowe / archiwum Esanok.pl

07-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)