REKLAMA
REKLAMA

SANOK / POSADA: 24 godziny z Jezusem

SANOK / PODKARPACIE. Już po raz trzeci zapraszamy na 24-godzinną adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie w kościele na Posadzie, która potrwa od piątku do soboty (4/5 września). Można przyjść do świątyni o dowolnej porze – rano, w ciągu dnia, wieczorem albo w nocy.

Jezus czeka na Ciebie przez całą dobę! Odłóż na ten czas wszystkie mniej istotne sprawy, telewizor, internet, telefon i znajdź chociaż pół godziny dla Pana.

Pamiętajmy, że jednym z warunków spotkania z Bogiem jest cierpliwość i wytrwałość. Wielu ludzi wstępuje na drogę modlitwy. Niektórzy opuszczają ją już na początku, mówiąc „Nie nadaję się do tego”.

Mówią też: „To jest czas stracony, nie wiedzę żadnych rezultatów”. Inni zaś znużeni nią i utrudzeni, zatrzymują się na pierwszym stopniu schodów, zadowalając się miernością, to znaczy modlą się w sposób rutynowy. Są też tacy, którzy robią na tej drodze postępy – mimo doświadczanych trudności – i docierają w nieznane rejony własnej duszy, dostępne tylko dla tych, którzy wytrwale pogłębiają swoją relację z Bogiem. Wytrwałość i cierpliwość to niezbędne warunki podążania na szczyt.

Miejsce 24-godzinnej adoracji: kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa na Posadzie.

Termin: 4-5 września.

Adorację rozpoczynamy i kończymy mszą świętą wieczorną o godz. 18.00.

materiały nadesłane

04-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook