REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Uroczystości upamiętniające Powstańców i gra terenowa!

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do wzięcia udziału w harcerskiej grze inspirowanej Powstaniem Warszawskim. W grze mogą wziąć udział wszyscy, również osoby niezrzeszone w ZHP.

Zachęcamy, aby na grę przyjść grupą liczącą od 2 do 6 osób, która będzie stanowiła jeden patrol. Gra odpowiednia dla rodzin z dziećmi.

Data: 1 sierpnia 2020r.
Godzina i miejsce rozpoczęcia: 11.00, Komenda Powiatowa Policji w Sanoku
Godzina i miejsce zakończenia: 13.00, Skansen w Sanoku
Uczestnicy: W grze mogą samodzielnie uczestniczyć osoby powyżej 13 roku życia z pisemną zgodą rodzica lub prawnego opiekuna. Młodsi uczestnicy muszą być pod opieką osoby pełnoletniej.
Wyposażenie uczestników: Długopis

W związku z sytuacją epidemiologiczną informujemy, że przy starcie pełnoletni uczestnicy będą proszeni o podpisanie oświadczenia o braku objawów zakażenia COVID-19 i świadomości ryzyka zakażenia COVID-19. Osoby niepełnoletnie proszone są o zawarcie tej informacji w zgodzie rodzica/prawnego opiekuna.


UCZCIJMY PAMIĘĆ
POWSTAŃCÓW
SPOCZYWAJĄCYCH NA
SANOCKIM CMENTARZU

Godzina i miejsce rozpoczęcia: 16.45, Krzyż Golgoty Wschodu na Cmentarzu Centralnym w Sanoku

Spacer po cmentarzu poprowadzi hm. Krystyna Chowaniec. Odwiedzimy groby powstańców spoczywających na sanockim cmentarzu.

Organizatorzy: Hufiec Ziemi Sanockiej im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego oraz Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Sanoku.

Kontakt: malgorzata.leszczynska@zhp.net.pl

materiały nadesłane

29-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)