REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Uzupełniono skład Młodzieżowej Rady Miasta (VIDEO)

SANOK: Uzupełniono skład Młodzieżowej Rady Miasta (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. 15 października o godzinie 16:00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka, odbyła się VII Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka.

Po otwarciu sesji, Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka Grzegorz Nogaj przywitał obecnego przewodniczącego Rady Miasta Sanoka, Andrzeja Romaniaka, a także dwóch nowych członków Młodzieżowej Rady Miasta, którzy złożyli swoje ślubowanie, zostając radnymi. Do składu młodzieżowej rady dołączył Paweł Klamut i Łukasz Pilecki. Następnie przewodniczący Komisji Rewizyjna oraz Zespołu Problemowego zdali sprawozdania ze swoich działań między sesjami.

W trakcie obrad podjęto kilka uchwał, które regulowały:

  • odwołanie wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta,
  • wybór nowego wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta,
  • zmianę dot. powołania i ustalenia składu osobowego Komisji Rewizyjnej Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka,
  • zmianę dot. powołania i ustalenia składów osobowych Zespołów Problemowych Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka.

W związku z podjęciem w/w uchwał:

Maksymilian Kluska został wybrany na wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka, Aleksandra Puchalik i Ernest Mołczan zostali włączeni do składu osobowego Komisji Rewizyjnej Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka.

Podczas wolnych wniosków pojawiła się propozycja współpracy między Zespołem Problemowym ds. Sportu, Zdrowia i Turystyki, a Zespołem Problemowym ds. Promocji, Rozwoju i Informacji dotycząca stworzenia filmu promującego Miasto Sanok. Chętnie wyrażono zgodę na współpracę, która niestety będzie musiała odbyć się jedynie w formie zdalnej. Nie chcemy jednak ograniczać się jedynie do własnego otoczenia – postaramy się omówić możliwość realizacji tego pomysłu i podzielić się nim z osobami wpływowymi spoza obszaru członków rady.

Cieszymy się, że w końcu mogliśmy się spotkać i obradować w fizycznej rzeczywistości, która znów została przerwana przez nałożenie obostrzeń w związku z trwającą pandemią.

Nowym członkom naszej rady serdecznie gratulujemy i liczymy na owocną współpracę oraz inicjatywę w działaniu na rzecz młodzieży i naszego miasta.

Radni obradowali w maseczkach ochronnych z zachowaniem reżimu sanitarnego.

źródło: Młodzieżowa Rada Miasta Sanoka / fb
video: youtube.com / Młodzieżowa Rada Miasta Sanoka

21-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)