REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Wybita szyba samochodu. Wandal niszczył w biały dzień (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W czwartek pomiędzy 15:00 a 17:0o na osiedlu Wójtostwo w Sanoku przy ul. Langiewicza w zaparkowanym samochodzie osobowym wybito szybę od strony kierowcy. Właściciele zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Wczoraj na właścicieli zaparkowanego przy blokach i budynku administracji volkswagena czekała niemiła niespodzianka. W samochodzie ktoś wybił szybę od strony kierowcy. Pojazd nie nadawał się do jazdy. Sprawę telefonicznie zgłoszono na policję.

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu osoby, która wybiła szybę w czwartek między godziną 15 a 17 przy ulicy Langiewicza 7 w Sanoku. Samochód stał pod budynkiem administracji – apeluje Pan Krzysztof, właściciel volkswagena.

Tego typu zdarzenia ścigane są na wniosek, dlatego podczas rozmowy telefonicznej ze zgłaszającym policjanci pouczyli właściciela pojazdu o sposobie skutecznego zawnioskowania o wszczęcie w tej sprawie postępowania – przekazuje nam asp. Izebela Rowińska-Ciępiel, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Jeśli ktoś posiada informacje, które mogłyby pomóc w tej sprawie proszony jest o kontakt z redakcją. Przekażemy kontakt do właściciela pojazdu.

foto: archiwum prywatne

28-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)