REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 40-latek zaatakowany przed sklepem. Z ranami kłutymi trafił do szpitala

SANOK / PODKARPACIE. W Sanoku kobieta zaatakowała mężczyznę niebezpiecznym narzędziem i zadała mu kilka ciosów. Poszkodowany ma rany kłute. Został przewieziony do szpitala.

13:45

Policja pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Sanoku prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia, do którego doszło niedawno w Sanoku.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że chodzi o dzielnicę Wójtostwo i ul. Sadową.

60-letnia mieszkanka powiatu sanockiego ugodziła niebezpiecznym narzędziem 40-letniego mężczyznę – relacjonuje Izabela Jurkowska-Hanus, Prokurator Rejonowy w Sanoku.

Prokuratura nie udziela szczegółowych informacji przede wszystkim ze względu na to, że nie są jeszcze znane dokładne obrażenia osoby pokrzywdzonej – dodaje. – Jeśli lekarz uzna, że jest to możliwe, osoba poszkodowana zostanie przesłuchana.

Osoba podejrzewana została zatrzymana.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Ma rany kłute.

14:15

Dzisiaj około godziny 11:40 dyżurny sanockiej policji został poinformowany, że w Sanoku, przed sklepem przy ul. Sadowej doszło do zdarzenia, w którym kobieta zadała rany kłute mężczyźnie. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Kobieta zatrzymana – podaje informację asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Jedno z osiedli w dzielnicy Wójtostwo w Sanoku. Zdjęcie poglądowe

25-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)