REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Zarzuty dla 17-latka za usiłowanie kradzieży samochodu

SANOK / PODKARPACIE. Końcem lutego, sanocka policja została poinformowana o usiłowaniu kradzieży fiata seicento oraz kradzieży innego pojazdu tej samej marki. Okazało się, że sprawcą obu tych czynów jest 17-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Policjanci ustalili, że w ubiegłym roku usiłował on ukraść inne seicento.

Końcem lutego, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku zostali poinformowani o usiłowaniu kradzieży fiata seicento. Sprawca, poprzez wybicie bocznej szyby samochodu, dostał się do wnętrza pojazdu. Z nieustalonych przyczyn nie udało mu się uruchomić samochodu. Inny pokrzywdzony zawiadomił, że w tym samym czasie nieznany sprawca ukradł pojazd marki Fiat Seicento. Oba samochody zaparkowane były w Sanoku na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że sprawcą jest 17-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowanie kradzieży jednego z pojazdów, krótkotrwałego użycia drugiego oraz kierowanie samochodem bez wymaganych uprawnień. Młody człowiek przyznał się do winy. Wkrótce odpowie przed sądem.

Okazało się, że w połowie listopada 2019 r. 17-latek usiłował ukraść inne seicento, jednak z niewiadomych przyczyn nie udało mu się go uruchomić. Wówczas sprawa została przekazana do sądu rodzinnego z uwagi, że w momencie popełnia czynu nie miał ukończonych 17 lat.

KPP Sanok

04-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)