REKLAMA
REKLAMA

Schronisko szczerze o karmie dla psów. „Nie przynoście najtańszej”

LESKO / PODKARPACIE. Jedno z najbardziej znanych i docenianych schronisk dla psów w regionie – „Wesoły Kundelek” z Leska, zaapelowało do darczyńców, którzy wspomagają działalność tego miejsca poprzez dostarczanie karmy dla psów, o świadomy wybór pokarmu dla zwierząt i unikanie najtańszych produktów. Zdaniem pracowników schroniska, produkty niższej jakości powodują problemy żołądkowo-jelitowe i alergie pokarmowe, a najczęściej czworonogi nie chcą ich po prostu jeść!

Długo się nosiliśmy z tym wpisem, żeby nie wyjść przed Wami na wybrzydzających w karmie – rozpoczęli swój wpis w mediach społecznościowych pracownicy Schroniska dla psów „Wesoły Kundelek” z Leska.

Bardzo często nas odwiedzacie z karmą dla zwierzaków.  Bardzo prosimy nie kupować najtańszej karmy z popularnych marketów. Nie chcemy, żeby to źle zabrzmiało, ale ta karma się nie nadaje już do niczego. Dla nas najważniejsze jest zdrowie psów, a po nich mają problemy żołądkowo-jelitowe, alergie pokarmowe, czy po prostu nie chcą tego jeść! Pomijamy szczegóły techniczne, wartość energetyczną, zawartość mięsa, czy przyswajalność. Dziękujemy z całego serca ludziom, którzy nas odwiedzili i taką karmę przynieśli, liczy się bardzo Wasz gest – apeluje do swoich darczyńców schronisko.

Z prośby do osób, które pomagają schronisku i zwierzakom wynika jasno, że lepiej jest kupić mniejsze opakowanie karmy lepszej jakości, niż duży worek najtańszego pokarmu.

Przepraszamy za bezpośredniość, ale musieliśmy to napisać – kończą swój wpis pracownicy schroniska.

Przychylamy się do apelu i doceniamy szczerość. Najważniejsze jest przecież dobro psów. Wierzymy, że apel pomoże w bardziej świadomym wyborze cennych dla potrzebujących wsparcia pupili produktów.

Drodzy Darczyńcy!!!

Długo się nosiliśmy z tym wpisem, żeby nie wyjść przed Wami na wybrzydzających w karmie.
Bardzo…

Opublikowany przez Schronisko dla psów „Wesoły Kundelek” – Fundacja Poniedziałek, 5 października 2020

foto (2): zdjęcie poglądowe

źródło: Schronisko dla psów „Wesoły Kundelek” w Lesku / Fb

06-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)