REKLAMA
REKLAMA

SLU: Mega niespodzianki! Niedźwiedzie i Besco za burtą (ZDJĘCIA)

Zapraszamy do zapoznania się z krótka relacją z meczy ćwierćfinałowych fazy play-off Sanockiej Ligi Unihokeja, w której doszło do sensacyjnych rozstrzygnięć.

Traf Oknoplast – Besco 2:1 k.

W meczu rozpoczynającym poniedziałkowe zmagania SLU zmierzyły się ze sobą drużyny Traf Oknoplast oraz Besco. Ponownie, dość niespodziewanie lepsi okazali się zawodnicy Trafu, eliminując tym samym z walki o medale trzeci zespół sezonu zasadniczego. Zwycięstwo drużyny Trafu nie przyszło jednak łatwo. Zespół Besco pomimo tego, iż w większości czasu gry był stroną przeważającą, nie potrafił wykorzystać dogodnych sytuacji strzeleckich. Do wyłonienia zwycięzcy spotkania posłużyła dogrywka oraz rzuty karne. Te lepiej wykonywał zespół Oknoplastu, który dzięki drugiej wygranej sensacyjnie melduje się w najlepszej czwórce tego sezonu. Strzały: 16-22, Stan rywalizacji: 2:0, awans: Traf Oknoplast.

InterQ Sanockie Niedźwiedzie – Floorball Legends 2:6

W drugim spotkaniu tego wieczoru, rywalizowały ze sobą zespoły InterQ oraz Floorball Legends. Mecz, jak można było się spodziewać, dostarczył wielu emocji. W przeciwieństwie do pierwszego spotkania tych drużyn, to Legendarni jako pierwsi zdobywali bramki, co pozwoliło im spokojnie kontrolować grę. Spotkanie pomimo wysokiego wyniku było bardzo zacięte, o czym świadczą liczne kary nałożone na zawodników. Było to drugie zwycięstwo Floorball Legends w fazie play-off nad zespołem InterQ. Oznacza to, iż drużyna Sanockich Niedźwiedzi nie obroni w tym roku tytułu mistrzowskiego. Strzały: 29-31. Stan rywalizacji: 0:2, awans: Floorball Legends.

Forest – Bona Wilki II Sanok 2:8

W ostatnim meczu ćwierćfinałowym na parkiecie zobaczyliśmy zawodników Forest oraz Bona Wilki II Sanok. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu tych drużyn, zespół Wilków nie dał najmniejszych szans na wygraną ambitnie grającej drużynie Forest. Wynik 2:8 premiuje awansem do najlepszej „4” drużynę Bona Wilki II Sanok. Strzały: 16:41. Stan rywalizacji: 0:2, awans: Bona Wilki II Sanok.

Półfinały SLU Strefa Zdrowia: (9, 16 i ewentualnie 23 marca 2020).

AZS UP Sanok – Floorball Legends
Bona II Wilki Sanok – Traf Oknoplast

Finały SLU Strefa Zdrowia: (30 marca,  6 kwietnia i ewentualnie 20 kwietnia 2020).

Rywalizacja o miejsca 5-7 będzie się toczyć w systemie mecz i rewanż. Anulowane są wyniki sezonu zasadniczego.

Paweł Kurkarewicz
materiały nadesłane
foto: Tomasz Sowa

04-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)