REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Kierowca pijany. Pasażerowie również po alkoholu… (ZDJĘCIA)

ZAHUTYŃ / PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 84 w Zahutyniu doszło do niebezpiecznej stłuczki dwóch samochodów osobowych. Jak się okazuje kierowca volkswagena był pijany. Miał w organizmie 2,6 alkoholu. Po alkoholu byli również przewożeni przez niego pasażerowie.

12:40

Na drodze krajowej nr 84 pomiędzy Sanokiem a Zagórzem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z pojazdów wypadł z drogi i wylądował w rowie.

14:00

Dzisiaj około godziny 11:25 dyżurny sanockiej policji otrzymał informację dotyczącą zdarzenia drogowego na trasie Zahutyn – Zagórz.

Kierujący samochodem marki VW Golf 49-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego na łuku drogi zderzył się się z pojazdem marki BMW. Kierowca golfa nietrzeźwy, wynik badania: ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. W samochodzie było dwóch pasażerów, również byli nietrzeźwi. Jeden z podróżujących został przewieziony do szpitala – przekazuje asp. Izabela Rowińska z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Zarówno kierujący jak i pasażerowie BMW nie odnieśli poważnych obrażeń.

Na miejscu prowadzone czynności policyjne pod kątem wypadku drogowego.

11-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)