STS waleczne serca! Arena eksplodowała! (VIDEO, RZUTY KARNE, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Hokeiści Ciarko STS Sanok pokonali po rzutach karnych Comarch Cracovię 3:2. Sanoczanie do 42 minuty przegrywali dwoma golami, ale w trzeciej tercji pokazali charakter i zdołali wyrównać. Rzuty karne lepiej wykonywali gospodarze, a decydującego zdobył bohater spotkania Eetu Elo.

Ciarko STS Sanok – Comarch Cracovia 3:2 po rzutach karnych (0:1, 0:1, 2:0 – 0:0) k. 2:1
0:1 Taavi Tiala – Erik Němec, Jakub Šaur (02:47)
0:2 Jiří Gula – Taavi Tiala, Jakub Šaur (33:26, 5/4)
1:2 Eetu Elo (41:31, rzut karny)
2:2 Marcin Biały – Konrad Filipek, Maciej Witan (44:39, 5/4)
3:2 Eetu Elo (65:00, decydujący rzut karny)

Sędziowali: Michał Baca, Patryk Pyrskała (główni) – Mateusz Kucharewicz, Dariusz Pobożniak (liniowi)
Minuty karne: 8-26
Strzały: 27:34
Widzów: 1620

Ciarko STS: Spěšný (Wojciechowski n/g) – Olearczyk, Rąpała; Filipek, Wilusz, Biały – Kamienieu, Piippo; Bukowski, Viikila, Elo – Demkowicz, Biłas; Bielec, Witan, Dobosz – Florczak, Glazer; Fus, Ginda, Łyko.

Cracovia: Petrásek (Kowalówka n/g) – Gula, Šaur; Tiala, Nemec, Csamangó – Gosztyła, Gutwald; Franek, Ježek, Najezchleb – Musioł, Szurowski; Brynkus, Kamiński – Jastrabau; Dziurdzia, Bezwiński, Augustyniak.

* statystyki: hokej.net