REKLAMA
REKLAMA

Świąteczny prezent od VIVO! dla ratowników medycznych (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Lekarze, pielęgniarki czy ratownicy medyczni to grupy zawodowe, które od początku trwania pandemii dzielnie walczą z nieobliczalnym koronawirusem. Ciężką i odpowiedzialną pracę medyków doceniło Centrum Handlowe VIVO! Krosno, które przygotowało dla pracowników Pogotowia Ratunkowego w Krośnie świąteczne upominki. Na ręce Pana Andrzeja Jurczaka – Dyrektora placówki – trafiło aż 156 Kart Podarunkowych o łącznej wartości ponad 31 000 zł.

Karty Podarunkowe od VIVO! Krosno to forma podziękowania Centrum Handlowego za zaangażowanie wszystkich pracowników Pogotowia Ratunkowego w walkę z epidemią koronawirusa oraz dbanie o zdrowie i życie lokalnej społeczności. Każda ze 156 Kart Podarunkowych ma wartość 200 zł. Karty są ważne przez 12 miesięcy i mogą być wykorzystane we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Handlowego.

Przekazania Kart Podarunkowych dokonała Dyrektor Centrum Handlowego VIVO! Krosno – Izabela Malecha.

Jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalnej postawy nie tylko ratowników medycznych, ale wszystkich pracowników Pogotowia Ratunkowego w tym szczególnym dla nas wszystkich okresie. Chcieliśmy w symboliczny sposób podziękować im za opiekę, jaką otaczają swoich pacjentów, często niejednokrotnie narażając swoje zdrowie i życie. Liczymy, że dzięki przekazanym przez nas upominkom w postaci Kart Podarunkowych medycy znajdą na terenie naszego obiektu wymarzone prezenty dla siebie i swoich najbliższych – mówi Izabela Malecha.

VIVO! Krosno aktywnie zaangażowało się w walkę z pandemią, Centrum Handlowe regularnie wspiera także lokalne służby medyczne. Do medyków walczących na pierwszej linii frontu trafiły już m.in. certyfikowane maseczki z filtrem ochronnym FFP2, maseczki wielokrotonego użytku, a także płyny do dezynfekcji rąk.

**************
Dzięki zaoferowanej pod jednym dachem szerokiej ofercie VIVO! Krosno stało się centralnym punktem na mapie zakupowej, jak i rozrywkowej w regionie. Centrum handlowe zlokalizowane jest przy ulicy Bieszczadzkiej, tuż obok Urzędu Starostwa Powiatowego. Łączny zasięg centrum określa się na 350 000 osób, w tym również tych przyjeżdżających z miejscowości przygranicznych po stronie słowackiej. Niezwykle korzystne połączenia komunikacyjne sprawiają, że centrum handlowe jest szybko i łatwo dostępne zarówno z centrum miasta, jak i okolic. Prawie 70 krajowych i międzynarodowych najemców jest obecnych na ponad 21 000 m kw. VIVO! Krosno. Wśród nich są m.in. H&M, Media Markt, CROPP, House, RESERVED, SiNSAY, FRAC, Pepco, JYSK, Deichmann, CCC, Martes Sport i Rossmann. Centrum handlowe posiada również kino i około 700 miejsc parkingowych.

źródło: materiały nadesłane

21-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)