REKLAMA
REKLAMA

Świetna inicjatywa strażaków z Nagórzan! Stworzyli nowy challenge (VIDEO, FOTO)

Świetna inicjatywa strażaków z Nagórzan! Stworzyli nowy challenge (VIDEO, FOTO)

NAGÓRZANY / PODKARPACIE. O tym, że serca strażaków są wielkie wiadomo nie od dziś. Wczoraj po raz kolejny udowodnili to druhowie z OSP Nagórzany, którzy w ramach podziękowania za otrzymany samochód ratowniczo gaśniczy SCANIA, postanowili większą grupą oddać krew i rozpocząć nowy challenge. Zobaczcie!

Liczne apele społeczne i prośby o oddawanie krwi były powodem tego, że OSP Nagórzany rozpoczęły akcję Nagórzany Krew challenge pod hasłem „Dzielimy się…”.

Chcemy pomagać ponieważ ktoś też nam pomógł, odpowiedział na naszą prośbę, „podzielił się…”. Kilka dni temu otrzymaliśmy samochód ratowniczo gaśniczy SCANIA od spółki Polfa-Tarchomin S.A. w Warszawie – mówią druhowie z OSP Nagórzany.

Nie stać nas na materialną pomoc innym, więc dzielimy się tym, co mamy najcenniejsze, licząc na to,że inne ochotnicze straże pożarne, stowarzyszenia, grupy społeczne znajdując własne powody i motywacje przyjmą wezwanie challenge i przy wcześniej uzyskanej akceptacji nominują kolejnych – mówią o nowym challengu, którego celem jest zbieranie potrzebnej krwi strażacy z Nagórzan.

OSP Nagórzany nominowała OSP Bukowsko, jednostkę która jako pierwsza odpowiedziała pozytywnie na akcję i już wiadomo, że przyjęła challenge.

źródło: OSP Nagórzany / materiały nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

16-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)