REKLAMA
REKLAMA

SYGNAŁ OD INTERNAUTY: Spirytus salicylowy po 10 zł! „Wczoraj kupiłam za 1,5 zł”

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymujemy od Was kolejne sygnały dotyczące sytuacji w sanockich sklepach i aptekach. Tym razem trafiamy do jednej z aptek, gdzie za 100g buteleczkę spirytusu salicylowego trzeba zapłacić dziś 9,99 zł. – To już przesada. Wczoraj w Zagórzu ten sam produkt kupiłam za 1,5 zł! – mówi rozzłoszczona autorka zgłoszenia.

Nasza Czytelniczka robiła dzisiaj zakupy w jednej z aptek na terenie Sanoka.

Wiadomo jest, że od kilku dni zakup żelów czy płynów do dezynfekcji rąk graniczy z cudem. Coraz więcej osób decyduje się zatem na pozyskanie spirytusu salicylowego, który również służy do dezynfekcji.

Zdziwienie internautki wzbudziła jednak cena produktu. Za 100 g butelkę spirytusu salicylowego 2% przyszło jej zapłacić 9,99 zł!

Wczoraj w Zagórzu ten sam produkt kupiłam za 1,5 zł! Taka różnica w cenie to absurd. Dodatkowo termin ważności, który odczytałam na opakowaniu to kwiecień 2020! – denerwuje się mieszkanka powiatu sanockiego.

Zaznacza, że w innej aptece oddalonej o zaledwie o 500 m, spirytus salicylowy ego samego producenta i w tej samej butelce można było dostać za 4,90 zł.

Oburzenie to za mało powiedziane. Pani aptekarka od razu potraktowała mnie jakbym miała napisane na czole „Koronawirus” – zżyma się internautka.

grafika poglądowa

źródło: Red., materiały nadesłane

13-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)