REKLAMA
REKLAMA

SYGNAŁ OD INTERNAUTY: Spirytus salicylowy po 10 zł! „Wczoraj kupiłam za 1,5 zł”

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymujemy od Was kolejne sygnały dotyczące sytuacji w sanockich sklepach i aptekach. Tym razem trafiamy do jednej z aptek, gdzie za 100g buteleczkę spirytusu salicylowego trzeba zapłacić dziś 9,99 zł. – To już przesada. Wczoraj w Zagórzu ten sam produkt kupiłam za 1,5 zł! – mówi rozzłoszczona autorka zgłoszenia.

Nasza Czytelniczka robiła dzisiaj zakupy w jednej z aptek na terenie Sanoka.

Wiadomo jest, że od kilku dni zakup żelów czy płynów do dezynfekcji rąk graniczy z cudem. Coraz więcej osób decyduje się zatem na pozyskanie spirytusu salicylowego, który również służy do dezynfekcji.

Zdziwienie internautki wzbudziła jednak cena produktu. Za 100 g butelkę spirytusu salicylowego 2% przyszło jej zapłacić 9,99 zł!

Wczoraj w Zagórzu ten sam produkt kupiłam za 1,5 zł! Taka różnica w cenie to absurd. Dodatkowo termin ważności, który odczytałam na opakowaniu to kwiecień 2020! – denerwuje się mieszkanka powiatu sanockiego.

Zaznacza, że w innej aptece oddalonej o zaledwie o 500 m, spirytus salicylowy ego samego producenta i w tej samej butelce można było dostać za 4,90 zł.

Oburzenie to za mało powiedziane. Pani aptekarka od razu potraktowała mnie jakbym miała napisane na czole „Koronawirus” – zżyma się internautka.

grafika poglądowa

źródło: Red., materiały nadesłane

13-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)