REKLAMA
REKLAMA

Szaleńcza jazda motocyklem zakończona pod barierką

SANOK / PODKARPACIE. 28 kwietnia około godz. 18:50 policjant ruchu drogowego podczas wykonywania czynności służby zauważył motocyklistę jadącego z dużą prędkością od strony miejscowości Czerteż w kierunku centrum miasta.

– Po zmierzeniu prędkości okazało się, że pojazd w terenie zabudowanym jedzie z 111 km/h. Z uwagi na duże natężenie ruchu od strony ul. Rymanowskiej, funkcjonariusz nie podjął zatrzymana pojazdu za pomocą tarczy. Używając sygnałów uprzywilejowanych tj. dźwiękowych i świetlnych policji udali się, za motocyklistą – informuje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. 

Funkcjonariusze zauważyli jednak, że pojazd skręcił w ulicę Konopnickiej. Podążając nią, zobaczyli motocykl pod barierką energochłonną, obok którego leżał mężczyzna.

– Kierującym okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu leskiego. W wyniku zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Za popełnione czyny 20-latek odpowie przed sądem – podaje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. 

foto: archiwum Policji

29-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)