REKLAMA
REKLAMA

Szukasz nowego materaca? Odkryj materace Curem by Hilding Anders, które poprawią Twój sen

Szukasz nowego materaca? Odkryj materace Curem by Hilding Anders, które poprawią Twój sen

Za wygodę, a także komfort w czasie snu odpowiada oczywiście wiele czynników. Ważna jest między innymi odpowiednia temperatura w sypialni, miękka i przyjemna kołdra, a przede wszystkim doskonale dobrany materac. Decydując się na inwestycję w taki właśnie produkt, warto wybrać jedynie to, co najlepsze – czyli materace marki Curem by Hilding Anders.

Najwyższa jakość snu

Firma Hilding Anders jest światowym liderem w produkcji, a także sprzedaży materaców oraz poduszek najwyższej jakości. Spółka stawia przede wszystkim na innowacyjność – wdraża zatem jedynie nowe, oryginalne rozwiązania, które dają niezwykłe efekty. Przykładowo materace Curem to połączenie elegancji i wygody z najnowocześniejszą technologią.

Materace Curem zawdzięczają swoją wysoką jakość Laboratorium Good Night’s SleepLab, które znajduje się w Szwajcarii. Ten ośrodek badawczy marki Hilding Anders zajmuje się testowaniem nowych rozwiązań, a także ogólnym badaniem tworzonych materaców. Każdy komponent, z którego składa się materac tej firmy, poddawany jest surowej ocenie – tylko zdanie takiego egzaminu gwarantuje uzyskanie certyfikatu najwyższej jakości. 

Każda osoba, która zdecyduje się na zakup takiego materaca ma zatem całkowitą pewność, że inwestuje w najlepszy z możliwych produktów, jakie dostępne są na rynku. Wszystkie materiały, a także cała konstrukcja stanowią najwyższą klasę – bez względu na to, jaki model wybierze zainteresowany. 

Cztery rodzaje komfortu

Zainteresowani materacami Curem mogą wybierać spośród czterech rodzajów. Każdy z nich posiada pianki Serene, Visco oraz Fusion, które oddziałują na siebie inaczej z uwagi na ich wzajemne położenie. Flagowe modele marki Curem by Hilding Anders to:

  • .exe – materac charakteryzujący się najwyższą technologią,
  • .reg – szczególnie miękki model, który posiada również zbalansowane podparcie,
  • .log – typ ten spodoba się szczególnie osobom, które potrzebują mocniejszego podparcia,
  • .zip – posiada jedynie najlepsze cechy sprężyn typu Mulipocket, a także innowacyjnych pianek.

Trzy rodzaje pianek, które posiadają wymienione wyżej materace, odpowiadają między innymi za rozprowadzanie ciepła, które generowane jest przez ciało użytkownika. Materac nie zmienia pod wpływem takiej temperatury, gdyż posiada w swojej strukturze mikrokapsułki odpowiedzialne za odprowadzanie nadmiaru powietrza. Materiały te są również antyalergiczne, dzięki czemu może z nich korzystać praktycznie każdy – bez względu na stan zdrowia. Pianki są dodatkowo niezwykle wytrzymałe, a także elastyczne, co zapewnia ogromne poczucie komfortu. Odpowiednia wentylacja poszczególnych warstw pianek sprawia, że materac sprawdza się doskonale bez względu na panującą w pomieszczeniu temperaturę.

Klient ma do wyboru trzy stopnie twardości, zatem łatwo jest dobrać materac najbardziej odpowiedni dla danej osoby. Dokonując takiego wyboru bierze się pod uwagę nie tylko posturę osoby, ale również prowadzony przez nią tryb życia; przede wszystkim jednak konkretne upodobania. Materac powinien doskonale dopasowywać się do ciała, co gwarantuje najwyższy komfort, a także uczucie utulenia. Materace marki Curem by Hilding Anders posiadają także wiele rozmiarów – najbardziej popularny jest materac 90×200, który na pewno przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Najwyższa jakość snu

 
Wygoda i nowoczesność

Jedną z charakterystycznych cech całej grupy Hilding Anders jest holistyczne podejście do snu. Wszystkie czynniki, które wiążą się z komfortowym i przyjemnym snem traktuje się całościowo. Specjaliści z tej firmy wierzą, że materac odgrywa w takim procesie niezwykle ważną rolę. Każdy taki produkt powinien zatem odpowiadać indywidualnym potrzebom każdego uczestnika tak, by był on całkowicie zadowolony ze swojej inwestycji. 

Materace marki Curem z pewnością pomogą w efektywnym odpoczynku. Warto również zaznaczyć, że takie produkty są rekomendowane przez zdrowykregoslup.pl, która to poleca swoim czytelnikom jedynie najlepsze produkty. Inwestycja w nowoczesny materac, który zapewni przyjemny, spokojny, a także regeneracyjny sen jest ze wszech miar opłacalna. Materace zapewniają bowiem nie tylko dbałość o kręgosłup, ale również całe ciało – warto zatem samemu przekonać się o jego niekończących się zaletach.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

30-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym: