REKLAMA
REKLAMA

Zderzenie motocyklisty z osobówką! Kierowca miał 3,5 promila! (ZDJĘCIA)

TARNAWA DOLNA / PODKARPACIE. Przed godziną 13 na drodze wojewódzkiej 892 Zagórz – Komańcza, w miejscowości Tarnawa Dolna doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. 

AKTUALIZACJA GODZ. 13:30:

Udało się nam ustalić, ze samochodem podróżowała jedna osoba i nie odniosła ona żadnych obrażeń. Motocyklem jechało dwie osoby. Pasażer został przetransportowany do szpitala. Kierujący odniósł niewielkie obrażenia. Odmówił jednak hospitalizacji. Został opatrzony na miejscu.

W działaniach brały udział dwie jednostki straży pożarnej: JRG Sanok oraz OSP Tarnawa Górna, dwa zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji.

AKTUALIZACJA GODZ. 13:50:

Motocyklem kierował 46-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Pierwsze badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Pasażer, który trafił do szpitala był nieprzytomny. Miał widoczne obrażenia głowy. Obydwaj mężczyźni prawdopodobnie podróżowali bez kasków. 

AKTUALIZACJA GODZ. 14:00: 

Z ustaleń Policji wynika, że winnym tego zdarzenia jest kierujący motocyklem. Mężczyzna na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w prawidłowo poruszający się pojazd. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy. 

To kolejny wypadek w ciągu ostatniej doby z udziałem jednośladu na Podkarpaciu. Wczoraj (28 bm.) około godziny 13 doszło do śmiertelnego wypadku w Górze Motycznej: Tragiczny wypadek. Nie żyje motocyklista! (ZDJĘCIE) W wypadku zginął także motocyklista w Postołowie: Śmiertelny wypadek w Postołowie. Nowe informacje! (VIDEO, FOTO)

foto: OSP KSRG Tarnawa Górna / fb 

29-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)