REKLAMA
REKLAMA

Uciekał quadem. Uszkodził radiowóz. Co przeskrobał? (ZDJĘCIE)

Uciekał quadem przed funkcjonariuszami, uderzył w radiowóz, potem próbował oddalić się pieszo. Miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Okazało się także, że jego pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych, a także obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Wczoraj (19 bm.) przed godz. 13, funkcjonariusze zauważyli na ul. 29 Listopada w Ustrzykach Dolnych mężczyznę, który jechał quadem z dużą prędkością. Pojazd nie miał tablicy rejestracyjnej. Mundurowi chcieli zatrzymać kierowcę do kontroli, jednak mężczyzna nie reagował na polecenia do zatrzymania się i zaczął uciekać quadem ulicami miasta. Jechał pod prąd przez centrum i przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Do pościgu dołączyli policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego. W czasie próby kolejnego zatrzymania, kierujący quadem uderzył w tył i w bok radiowozu, a następnie wysiadł z pojazdu i zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali mężczyznę.

Okazało się, że to 21-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Ponadto 21-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a czterokołowiec, którym się poruszał, nie posiadał aktualnych badań technicznych, a także obowiązkowego ubezpieczenia. Przy mężczyźnie znaleziono również tabletki, które zostaną przekazane do dalszych badań.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

20-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)