REKLAMA
REKLAMA

Uczelnia Państwowa z Sanoka laureatem konkursu ORŁY EDUKACJI!

SANOK / PODKARPACIE. Jest nam miło poinformować, że Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku znalazła się w zaszczytnym gronie tegorocznych laureatów konkursu ORŁY EDUKACJI!


ORŁY Edukacji to zestawienie najlepiej ocenianych przez klientów przedsiębiorstw w Polsce. Oceny usług świadczonych przez naszą Uczelnię uwzględniają opinie na portalach Google Maps oraz Facebook.

W konkursie nie ma możliwości wysyłania jakichkolwiek smsów premium czy uiszczania wpisowego. Kapitułą oceniającą byli tutaj sami klienci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których klienci wychodzą po prostu zadowoleni.

Jak czytamy w uzasadnieniu przyznania nagrody znalezienie się w zaszczytnym gronie laureatów jest efektem ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat naszej Uczelni. W wyniku restrykcyjnej weryfikacji (aby otrzymać status Laureata trzeba spełnić podstawowe kryterium – czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ich ilości) odpadło ponad 116 tysięcy firm z branży EDUKACJA.

Serdecznie dziękujemy, ponieważ to dzięki Państwu opiniom otrzymaliśmy ocenę, kwalifikującą do ubiegania się o ten zaszczytny tytuł!

źródło: materiały nadesłane

03-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook